O MNĚ

KDO, CO, KDE

Batohy navrhuju a šiju v Brně od roku 2015. Jsou to batohy městské, nepromokavé a rolovací. Doslova každý projde mýma rukama, stříhám, šiju, posílám. Co tu nenajdete jsou materiály získávané prostřednictvím zvířat, ale těšit se můžete z kvalitních materiálů jako jsou jako Cordura nebo X-PacPodporuju české výrobce, převážná část komponentů je lokální produkce, nicméně také z Německa nebo USA.

 

SPOLUPRÁCE S UMĚLCI 

Miluju umění a jsem velká fanynka toho současného. Proto spolupracuju na malých edicích s českými i zahraničními ilustrátory a designery jako je Eliška Podešvová aka JEN SEN TATOO (Brno), Martu aka MARTU.SPACE  (Praha),  Alexandra Dvornikova (RUS), Jhonny Núñez (COL/RUS) nebo Sebastian Sanchez (COL) atd. Dostat umění ven z galerií do veřejného prostoru a do úplně běžného života lidí je to, co mi dává smysl. Taky ale miluju černou, proto existuje i kolekce BASIC.

 

ČAS

Doba pro zhotovení batohu je obvykle 3-5 dní, pokud zrovna nejsem někde pryč, to je to pak třeba déle, tak prosím sledujte skladovou dostupnost. Šiju zpravidla až po objednání, takže to, co si naklikáte, je vyráběno přímo a pouze pro vás osobně. Pokud ode mne získáte možnost slevy, nejsou možné žádné úpravy navíc. Pokud je produkt uveden jako "skladem",  odesílám nejpozději během 3–5 dní od přijetí platby.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu