* * * * * * * * * * POSLEDNÍ DEN PRO VÁNOČNÍ OBJEDNÁVKY PUTUJÍCÍ POD STROMEČEK JE 14.12. * * * * * * * * * *

IDENTITA

KDO, CO, KDE

Batohy navrhuju a šiju v Brně od roku 2015. Jsou to batohy městské, nepromokavé a rolovací, s praktickými detaily a důrazem na precizní zpracování. Každý batoh projde mýma rukama, stříhám, šiju, posílám. Co tu nenajdete jsou materiály získávané prostřednictvím zvířat, ale těšit se můžete z kvalitních materiálů jako jsou jako Cordura nebo X-PacPodporuju české výrobce, převážná část materiálů i komponentů je lokální produkce, nicméně také z Německa nebo USA.

 

SPOLUPRÁCE S UMĚLCI 

Miuju černé minimalistické věci, ale stejně tak obdivuju umění a jsem velká fanynka toho současného. Proto spolupracuju na malých edicích s českými i zahraničními ilustrátory a designery jako je Eliška Podešvová aka JEN SEN TATOO (Brno), Martu aka MARTU.SPACE  (Praha),  Alexandra Dvornikova (RUS), Jhonny Núñez (COL/RUS) nebo Sebastian Sanchez (COL) atd. Dostat umění ven z galerií do veřejného prostoru a do úplně běžného života lidí je mým cílem a radostí. 

 

ČAS

Doba pro zhotovení batohu je obvykle 3-5 dní, pokud zrovna nejsem někde pryč, to je to pak třeba déle, tak prosím sledujte skladovou dostupnost. Šiju zpravidla až po objednání, takže to, co si naklikáte, je vyráběno přímo a pouze pro vás osobně. Pokud ode mne získáte možnost slevy, nejsou možné žádné úpravy navíc. Pokud je produkt uveden jako "skladem",  odesílám nejpozději během 3–5 dní od přijetí platby.