IDENTITA

 

KDO, CO, KDE

Batohy navrhuju a šiju v Brně od roku 2015. Jsou to batohy městské,  nepromokavé a rolovací, s praktickými detaily a důrazem na precizní zpracování. Každý batoh projde mýma rukama, stříhám, šiju, posílám. Co tu nenajdete jsou materiály získávané prostřednictvím zvířat. Podporuju české výrobce, převážná část materiálů i komponentů je lokální produkce. Vyrostla jsem ve slezském mordoru, na ostavsko-karvinských haldách stavěla první domky z čibuků, topila kameny v dehtových loužích a zažívala první úzkosti nad účesy cápků z Beverly Hills.

Spolupracuju na malých edicích s českými i zahraničními ilustrátory a designery jako je Eliška Podešvová aka  JEN SEN TATOO (Brno), Martu aka MARTU.SPACE  (Praha),  Alexandra Dvornikova (RUS), Jhonny Núñez (COL/RUS) nebo Sebastian Sanchez (COL) atd. Taky sdílím showroom TVORBA na pražské Letné.

JAK

Doba pro zhotovení batohu je obvykle 3-5 dní, pokud zrovna nejsem někde pryč, to je to pak třeba déle, tak prosím sledujte skladovou dostupnost. Šiju zpravidla až po objednání, takže to, co si naklikáte, je vyráběno přímo a pouze pro vás osobně. Pokud ode mne získáte možnost slevy, nejsou možné žádné úpravy navíc. Pokud je produkt uveden jako "skladem",  odesílám nejpozději během násleudjících 6 dní. 

POTŘEBUJU

Mám své závislosti: kocour Košér (nedílná součást brandu), sněhobílo (jsem z podstaty polární), sychravé lesy, jakékoliv jiné lesy, město, brutalismus, kafe. 

POSLOUCHÁM

Fever Ray, Planningtorock, Lo/Ve, For You Katrina, Glitch Mob, Raymond Scott, Kikagaku Moyo, Malvina Reynolds, Metalic Falcons, Gustave Tiger, Buriers, Devendra Banhart, Bezobratři, UJD, Koňe a prase

 

*****

 

animal friendly urban backpacks, made in Brno (CZ)

meet my tomcat and me - together (originally as manufraktura) we handcraft stylish rolltop backpacks and other urban fashion candies. We provide you with waterproof stuff suitable for any kind of your journeys. No matter if cruising downtown on your longboard or getting lost in the middle of Icelandic wilderness, we guarantee envious stares from all of the passer-byes. Yes, even the dwarfs and little animals! Anyways, animals are our friends and we don´t use all those “ouch ouch“ materials like leather, silk, wool etc. We – instead – use love as the red thread to stich our products. Although, forget love, fall in Marai.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení